Logo MECO-DREV s.r.o.

Produkce a prodej palisád

MECO-DREV s.r.o. je firma zaměřená především na produkci palisád. Na trhu výrobků dřevozpracujícího průmyslu působíme od roku 1997. V tomto roce vzniklo prvotní rozhodnutí, proběhla výstavba vlastní výrobní haly, montáž a zprovoznění linky, ke spuštění výroby došlo v říjnu 1997. V roce 2004 byla naší společnosti udělena certifikace 3EC.

Dřevozpracující firma MECO-DREV, spol. s r.o.

Firma MECO-DREV s.r.o. se svojí roční produkcí cca 3.000 m3 řadí ke středním producentům. Hlavní konkurenční výhodou je zpracovávání vlastních vstupů (majitelem je Ing. Jerome Colloredo-Mannsfeld, vlastník největšího soukromého lesního majetku v ČR), což umožňuje dosahování velmi příznivých cenových hladin finálních produktů.

Dřevovýroba

Podstatným rysem naší výroby je i důraz na ekologickou stránku celého provozu. Zpracováním tyčoviny je zhodnocena významná složka lesní produkce, která byla dříve využívána pouze okrajově (důlní výdřevy, méně hodnotné stavební prvky) z důvodu malých rozměrů, komplikujících efektivní využití tohoto sortimentu v nábytkářském průmyslu a stavebnictví. Naše výroba je založena na komplexním zhodnocení suroviny na principu bezodpadových technologií.


Upcoming 2021 Nike Dunk Release Dates - nike tiempo ii jersey green black friday specials - CopperbridgemediaShops | nike air terra kimbia blue book list series UK: Sneaker Releases, Style Guides & Beauty News

Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×